Sinch navazuje spolupráci s Prague College!

novinky Červen 24, 2019

S rostoucí popularitou naší aplikace se dostáváme i do hledáčku vysokých škol, v což vyústilo navázané partnerství s první univerzitou – Prague College. Ikdyž se Sinch soustředí převážně na management nárazové krátkodobé práce, věříme, že naší aplikaci lze skvěle využít i v dobrovolnickém a univerzitním sektoru. Rádi toho budeme součástí!

Vinohradská Prague College pořádá každý rok mnoho událostí, s kterými pomáhají dobrovolníci, bez kterých by se tyto akce neobešly. Patří mezi ně velké události jako jsou promoce, školní veletrhy, nebo např. nedávné 15 výročí britské ambasády v Praze. Spolu s aplikací Sinch bude schopna univerzita Prague College nabídnout aktuální seznam dobrovolnických činností, jež jsou k dispozici jejím studentům, kteří na škole studují nebo jí mají již úspěšně za sebou. V aplikaci bude možno přehledně sledovat počet hodin věnovaným dobrovolnickým činnostem od každého ze studentů a jeho dosažené úspěchy. To vše online, přehledně a velmi jednoduše.

Věříme v to, že vzdělání je důležitým prvkem života. Spolupráce mezi aplikací Sinch a Prague College pro nás znamená začátek cesty, na které budeme schopni pomoci mnoha lidem s koordinací jejich pracovníků a dobrovolníků, šetřením značné částky finančních prostředků a především velkého množství času. S radostí se budeme podílet na otevření dveří studentům a dobrovolníkům do světa velkých organizací. Více informací o společném projektu s Prague College přineseme v následujících měsících.